Üyelik İşlemleri

Sipariş sırasında www.ziganaav.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

Üyelik bilgilerinizin tümü ve de üyelik şifreleriniz www.ziganaav.com sitesi veritabanınında şifreli olarak saklanmaktadır.

Üyelik işlemi için sizden istenen gerekli bilgileri vermeniz istenir. Kişisel bilgileriniz hiçbir koşulda üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır ve gizlilik konusunda en iyi güvenlik sistemlerinden birisi olan SSL teknolojisi ile www.ziganaav.com’ un %100 güvencesi altındadır.

www.ziganaav.com web sitemizin alt kısmında Üye işlemleri başlığı altında yer alan "Üye ol" seçeneği üzerine tıkladıktan sonra üyelik formunu doldurarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Mailinizdeki e-posta kutunuzu kontrol ederek Aktivasyon Mailine tıklamanız gerekmektedir.

www.ziganaav.com web sitemizin sağ üst köşesinde bulunan "Giriş" seçeneği üzerinden E-posta adresi ve şifreniz ile girişinizi başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

www.ziganaav.com ‘ a üye girişi yapmak için tıklayınız.

www.ziganaav.com web sitemize Üye girişi yaptıktan sonra arama kutusunun yanınada yer alan Hesabım menüsünden tüm bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.