Ürün Açıklaması

Detaylar

Tarpon Uv Filtreli Buff®

Güneş yanıkları için artık bahane yok. Gölgede saklanmaya da gerek yok.  UV BUFF®  , 95% UV ışınlarını engeller, böylece güneşli günlerin zevkini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Saatler geçmesine rağmen COOLMAX® Extreme kumaşı, teri ciltten uzak tutar. Serin ve güvenli şekilde kalmanızı sağlar


Tarpon Uv Filtreli Buff® rahat COOLMAX® Extreme kumaşı ile birleşti, mükemmel nem emici, hızlı kuruyan ve  UV ışınlarını %95’e kadar bloke eden bir ürün ortaya çıktı. Dikişsiz olması, kask altında rahatça kullanmanızı sağlar ve onlarca farklı şekilde giyilebilir.


Güneşten Koruyan Buff Bandana

Tarpon Uv Filtreli Buff® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Tarpon Uv Filtreli Buff® 'ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması. Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Tarpon Uv Filtreli Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi.


Güneşten Koruyan Buff Bandana


ÖZELLİKLERİ

  • COOLMAX® Extreme performans kumaş
  • Polygiene® koku kontrollü kumaş.
  • Nem emici, çabuk kuruyan, nefes alan kumaş
  • 100% dikişsiz
  • UV Koruma: %95.
  • 12+ farklı kullanım şekli
  • 12+ farklı kullanım şekli

BUFF® KULLANIM ŞEKİLLERİ

Buff®'ı nasıl kullanabilirsiniz? İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.


Güneşten Koruyan Buff Bandana

Bakterileri yok eder!

Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

Güneşten Koruyan Buff Bandana

Ölçüler ve Uv Koruma

Güneşten Koruyan Buff Bandana
 

Kalite Belgeleri

Güneşten Koruyan Buff Bandana

Çok Fonksiyonlu


Ek Bilgi

Ek Bilgi

Ağırlık 1.0000
Marka BUFF

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz