Ürün Açıklaması

Detaylar

Solid Light Military Yün Buff®

Yün Buff® en basit açıklama ile dikişsiz(seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen %100 merinos yününden üretilmiş dahiyane bir ürün! Merinos yünü kesinlikle ısırmaz, kaşındırmaz. Sanılanın aksine soğuk havalarda sıcak tutarken daha sıcak havalarda ise serinlik verir.


Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Merinos yününün kendi doğal özelliğinden dolayı bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor

Yün Buff

Şu anda bakmakta olduğunuz Solid Light Military Yün Buff®® ise tüm diğer Wool BUFF® ‘lar gibi %100 merinos yününden üretilmiş ve merinos yününün doğal özelliklerinden dolayı antibakteriyel..Solid Light Military Yün Buff®bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik kumaştan konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Solid Light Military Yün Buff®®’ ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması..Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Solid Light Military Yün Buff®ise bunlardan sadece bir tanesi...

Yün Buff


KİMLER İÇİN İDEAL?

Hafif ve orta derecedeki açık hava aktivitelerinde rahatlık ve işlevsel arayanlar için idealdir. Boru şeklindedir ve yünden üretilmiştir.

ÖZELLİKLERİ

  • Doğal lifli dikişsiz,100% pure Merino yünü.
  • İşlevsel, rahat, çok yönlü ve yumuşak
  • Doğal koku önleyici
  • Doğa dostu, tamamen yenilenebilir kaynaklardan , hayvanlara zarar verilmeden, ekosisteme en etki ile üretilmiştir.
  • Polygiene® koku kontrollü kumaş
  • Bazı ürünlerimiz CHIC BUFF® stilidir; küçük,taşlı BUFF® logo işlemesi vardır.
  • 100% Merino yünü.

BUFF® NEREDE KULLANILIR

Buff®'ı her aktivitenizde kullanabilirsiniz. Yürüyüşte, koşu yaparken, doğa yürüyüşü veya trekking yaparken, kayak yaparken, yelkenlide. Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

BUFF® KULLANIM ŞEKİLLERİ

Buff®'ı nasıl kullanabilirsiniz? İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.


Yün Buff

Polartec Kumaş

Yün Buff

 

Kalite Belgeleri

Yün Buff

Çok Fonksiyonlu

Yün Buff

Ek Bilgi

Ek Bilgi

Ağırlık 1.0000
Marka BUFF

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz