Ürün Açıklaması

Detaylar

Pinksberry (Polar) Buff®

Polar Buff® en basit açıklama ile dikişsiz (seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber kumaş ile üstün kaliteli poların birleşiminden oluşan tüp şeklinde dahiyane bir buluş!  Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün.

Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

 

Şu anda bakmakta olduğunuz Pinksberry (Polar) Buff® ise tüm diğer Polar Buff®'lar gibi mikrofiber kumaştan ve polar dan üretilmiş çift taraflı kullanıma sahip bir ürün.

 

Buff bandana,bandana buff

 

Pinksberry (Polar) Buff® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Pinksberry (Polar) Buff®'ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması.Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Pinksberry (Polar) Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi.


Buff bandana,bandana buff

Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.

 

Buff® performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının..

Buff bandana,bandana buff


Buff bandana,bandana buff

KİMLER İÇİN İDEAL?

Kayak, snowboard ya da yürüyüş benzeri soğuk havalarda yapılan outdoor aktivitelerinde kullanabileceğiniz çok yönlü bir üründür.


Buff bandana,bandana buff

ÖZELLİKLERİ

  • Polartec® 100 Klasik polara dikilmiş mikro fiber boru şeklindedir.
  • Çok işlevli parça vücut sıcaklığını korur ve ısı kaybını önler.
  • Üstün nefes alma kabiliyeti ve nem kontrolü sağlar.
  • Polygiene® katkısı sayesinde, kumaş daha üzün süre temiz kalır ve anti-bakteriyeldir.

Buff bandana,bandana buff

Buff bandana,bandana buff


Buff®
ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Buff bandana,bandana buff

Buff'ı nasıl kullanabilirsiniz? 

İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Buff bandana,bandana buff

Buff bandana,bandana buff

 

Ek Bilgi

Ek Bilgi

Ağırlık 1.0000
Marka BUFF

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz