Pack'n Eat 2 Kişilik Yemek Seti

Only 17 left
 
Ürün Adı Miktar
Fuşya-Turuncu 17

Durumu: stokta mevcut

173,81 ₺
Havale İndirimi (%5) : 165.12 ₺

* Zorunlu Alanlar

Ürün Açıklaması

Detaylar

Renk: S[Turkuaz/Sarı,Yeşil/Siyah,Fuşya/Turuncu]

Özellikler

Light My Fire® yemek seti, piknik ve kamp faaliyetlerinde kullanım kolaylığı ,hafifliliği ve portatif yapısı sayesinde vazgeçemeyeceğiniz iç içe geçen kapaklı yeme-içme ve saklama setidir.

Kutu içeriği;

1 adet 900ml kapasiteli çukur kap : BPA içermeyen poriplopiren (100 BPA FREE) Pratik, istiflenebilir, kolay temizlenir, suda batmayan yapısı ve microdalga içinde kullanılabilir.

2 adet 500ml kapasiteli kapak(tabak) : BPA içermeyen poriplopiren (100 BPA FREE) Pratik, istiflenebilir, kolay temizlenir, suda batmayan yapısı ve microdalga içinde kullanılabilir.

2 adet Spork Original : BPA içermeyen (100 BPA FREE) Esnek, işlevsel kaşık-çatal-bıçak. 17mm. ve 9 gr.

2 adet Pack-up-Cup™: 260 ml. Kapaklı bardak, sıcak ve soğuk içecekler için uygun BPA içermeyen poriplopiren (100 BPA FREE) elastik yapısı sayesinde uzun ömürlü, basılarak saklama ve taşımada kullanım kolaylığı sağlar. Kapağı çıkartmadan sıcak içecekleri içme rahatlığı sunar.

 

1 adet Harness : Elastik kayma yapmayan 3 kollu sıkıştırma ve kapatma lastiği.

Toplam ağırlığı: 339 gram.

Tüm Light My Fire®  ürünleri BPA (100 BPA FREE)  içermeyen poriplopiren malzemeden  suda batma yapmayan, su ile çabuk temizlenebilen, mikrodalga için uyumlu, bulaşık makinesinde yıkanılabilir şekilde üretilmiştir.

Made in Sweden

 

Ek Bilgi

Ek Bilgi

Marka Light my Fire

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz