Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Sitemizde kredi kartı işlemleriniz için haberleşme sırasında her aşama güvenlik altına alınmıştır.


Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde güvenle kullanılan niteliktedir

Site-Banka Haberleşme Güvenliği
Kredi kartı bilgilerinin siteden PAYU ödeme noktasına aktarıldığı aşamada sağlanan güvenlik 128 bit SSL standardında olup, PAYU ödeme noktasında sunulan hizmet standardı maksimum güvenlik önlemleri ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıdaki bileşenlerinin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği
Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi, kurum veya kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimiz tarafında hiçbir şekilde kayıt altında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz e-posta veya benzeri hiçbir yöntem ile aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine bizim tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Toplanan Bilgiler
Sitemiz tarafından üyelerimizin sadece iletişim bilgileri kaydedilmektedir. Bu bilgiler: İsim, soy isim, E-posta adresi, adres, telefon, vergi dairesi ve numarasıdır. Bu bilgiler satın aldığınız ürünlerin veya alışverişinizin durumunun size bilgilerinin ulaştırılması haricinde başka bir amaç için kullanılmamaktadır.