Ürün Açıklaması

Detaylar

Polar Buff® en basit açıklama ile dikişsiz (seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber kumaş ile üstün kaliteli poların birleşiminden oluşan tüp şeklinde dahiyane bir buluş!  Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün.

 

Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

 

Şu anda bakmakta olduğunuz Alnanga (Polar) Buff®  ise tüm diğer Polar Buff®lar gibi mikro fiber kumaştan ve polardan üretilmiş bir ürün.

 

 

Buff bandana,bandana buff

 

Alnanga (Polar) Buff®  bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Alnanga (Polar) Buff® ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması. Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Alnanga (Polar) Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi

 

Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.

 

Buff® performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının..


Polar Buff®'ı her aktivitenizde kullanabilirsiniz. Yürüyüşte, koşu yaparken, doğa yürüyüşü veya trekking yaparken, kayak yaparken, yelkenlide. Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

 

Buff bandana,bandana buff

Buff bandana,bandana buff

 

Buff bandana,bandana buff

 

Polar Buff®ın bir kısmı inanılmaz derecede yumuşak polar, bir kısmı ise mikro fiber yumuşacık teknik kumaş olduğundan isterseniz polar kısmını ön plana çıkararak isterseniz kumaş kısmını ön plana çıkararak kullanabilirsiniz.

 

Kışın sıcacık polarlı bere olabilen polar

 

Buff®'ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

 

 

Buff bandana,bandana buff

 

Buff bandana,bandana buff

Ek Bilgi

Ek Bilgi

Ağırlık 1.0000
Marka BUFF

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapınız veya üye olunuz